• PL
 • EN
 • Maria Fałowska-Kupis

  Maria Fałowska-Kupis

  Doradca podatkowy, specjalista HR

  Specjalizacje:

  Podatki dochodowe
  Prawo pracy
  Ubezpieczenia społeczne

  Branże:

  HoReCa
  Produkcja
  Usługi medyczne
  Usługi informatyczne
  Public relations
  Film i reklama

  Doświadczenie:

  Doradca podatkowy z ponad 20-letnim stażem. Pracowała w kancelariach podatkowych i księgowych, gdzie wyspecjalizowała się w zagadnieniach dotyczących analiz i opinii podatkowych w zakresie skutków zawierania i realizacji umów o pracę i umów cywilnoprawnych, w tym z uwzględnieniem międzynarodowych zasad opodatkowania i obciążeń z tytułu obowiązkowych ubezpieczeń społecznych.

  Reprezentuje klientów w trakcie kontroli urzędów skarbowych w zakresie podatku od osób fizycznych oraz kontroli przeprowadzanych przez ZUS. Praktycznie wdraża zalecenia pokontrolne w zakresie prawidłowości zgłoszeń, poprawności określania podstaw naliczania składek, prawidłowości naliczania i wypłaty zasiłków. Zajmuje się doradztwem i kompleksową obsługą kadrowo-płacową małych i średnich podmiotów działających w różnych branżach, uwzględniając specyfikę ich struktur zatrudnienia i wynagrodzenia.

  Poznaj naszych specjalistów

  Członkowie naszego zespołu to prawnicy wyspecjalizowani w różnych obszarach prawa, znani ze szczególnej skuteczności w obsłudze wyjątkowo skomplikowanych spraw.