• PL
 • EN

 • Warning: Undefined array key "link" in /wp-content/themes/wlaw/template-parts/single-service-content.php on line 981

  Rozwiązania prawne dla każdego

  W naszej kancelarii radcowsko-adwokackiej stawiamy przede wszystkim na wszechstronność i profesjonalizm. Oferowana przez nas opieka prawnicza obejmuje szereg kategorii, dzięki czemu każdy klient będzie w stanie znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

  Zatrudniamy wielu specjalistów, którzy są ekspertami w zróżnicowanych dziedzinach prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie usługi zarówno dużym korporacjom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom działającym na rynku lokalnym czy dopiero co powstającym startupom. 

  Wszystko to sprawia, że nasza kompleksowa obsługa prawna to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Decydując się na nią, masz pewność, że danym zagadnieniem zajmie się osoba, która doskonale się na nim zna. Nasze zasoby kadrowe i ogromne doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju klientów sprawiają, że zawsze jesteśmy w stanie podejść do danego wyzwania w maksymalnie efektywny sposób.

  Kompleksowa obsługa prawna - kategorie

  Szukasz rozwiązania, które będzie odpowiadać wszystkim Twoim potrzebom? Poniżej znajdziesz część z oferowanych przez nas usług. Sprawdź nasze rozwiązania prawne i przekonaj się czy są dla Ciebie: 

  Dla korporacji i firm międzynarodowych oferujemy doradztwo prawne w zakresie prawa korporacyjnego, pomoc w sporządzaniu umów międzynarodowych, obsługę fuzji i przejęć i wiele innych. Nasze rozwiązania prawne dla małych i średnich firm to między innymi doradztwo w procesach zakładania spółek i rejestracji działalności gospodarczej, a także w zakresie prawa pracy, umów handlowych i ochrony danych. 

  Dla startupów mamy pomoc przy tworzeniu struktur prawnych, doradztwo w zakresie własności intelektualnej i umów inwestycyjnych, wsparcie w negocjacjach z inwestorami i wiele więcej. In-house prawnicy mogą liczyć na konsultacje prawne, analizę umów i przygotowywanie dokumentów prawnych, szkolenia w zakresie aktualnych przepisów i nie tylko. Nasza opieka prawnicza jest skierowana też dla zagranicznych kancelarii. Współpracujemy w zakresie transgranicznych spraw prawnych, doradzamy odnośnie polskich przepisów i obsługujemy klientów spoza naszego kraju. 

  Dla firm kryptowalutowych przygotowaliśmy rozwiązania prawne takie jak doradztwo w zakresie regulacji kryptowalut i technologii blockchain czy rozstrzyganie sporów prawnych związanych z kryptowalutami. 

  Opieka prawnicza - dowiedz się więcej 

  Jeżeli zainteresowały Cię któreś z prezentowanych wyżej zagadnień, koniecznie sprawdź dedykowane im podstrony. Przygotowaliśmy tam dodatkowe informacje, które pomogą Ci poznać pełen zakres oferowanych usług. 

  Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami. Zadbamy o to, by nasza opieka prawnicza była kompleksowa i w pełni dostosowana do Twoich oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu żaden problem Twojego przedsiębiorstwa nie zostanie zbagatelizowany czy przeoczony.

  Nasza kompleksowa obsługa prawna to oferta skierowana także dla osób spoza Warszawy. Obsługujemy zdalnie klientów z całej Polski w nowoczesny i sprawny sposób. Jeżeli zależy Ci na jak najlepszej skuteczności i jakości usług prawnych, jesteśmy najlepszym wyborem!