• PL
 • EN
 • Obsługa prawna dla startupów

  Chronimy prawnie Twoje projekty - od idei po realizację

  Wartość zaczyna się od pomysłu.
  Nawet jeśli nie masz jeszcze środków na jego realizację.

  Sprawdzony prawnik dla startupów

  Polskie prawo własności intelektualnej nie chroni idei, dlatego tak kluczowe jest podpisanie odpowiedniej umowy z inwestorem – jeszcze zanim przedstawisz mu swój pomysł. Inaczej szybko zarobi na nim ktoś inny. Zadbaj o właściwą ochronę swojego projektu bez względu na stadium jego rozwoju i przy wsparciu zaufanego prawnika.

  Rozwijaj swój startup bez prawnych przeszkód zarówno na etapie jego powstawania, jak i po wejściu na rynek. Pomożemy Ci zminimalizować lub całkowicie wyeliminować specyficzne dla innowacyjnych przedsięwzięć ryzyka prawne. Doradzamy założycielom startupów na wszystkich etapach rozwoju projektu: od pozyskania inwestora, przez fazę B+R i kolejne rundy inwestycyjne, aż po bezpieczne wprowadzenie rozwiązania na rynek.

  Czytaj więcej

  Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę ekspertów, którzy specjalizują się w tego typu zagadnieniach. Dzięki ich pomocy nie będziesz mieć żadnego problemu z obsługą prawną swojego projektu. Nasz prawnik dla startupów jest gwarantem rozwoju i funkcjonowania na dogodnych warunkach, w których będziesz mógł poczuć się w pełni bezpieczenie.

  Obsługa prawna startup – co warto wiedzieć?

  Nie musisz być ekspertem prawnym, by móc z powodzeniem stworzyć własny startup. Zajmij się dopracowaniem swojego pomysłu, a kwestie regulacji zostaw profesjonalistom. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie formalności są w pełni dopilnowane i będziesz mógł poświęcić własny czas na rozwój biznesu.

   

  Prawnik dla startupów pomoże wybrać formę prawną, która będzie zgodna z celami i planami rozwoju przedsiębiorstwa. Upewni się również, że wszystkie szczegóły dotyczące prawa pracy, prawa autorskiego i przepisy dotyczące ochrony danych osobowych są w pełni przestrzegane.

   

  Niemniej istotne są również kwestie związane z prowadzeniem dokumentacji prawnej. Z naszą pomocą wszystkie umowy, wewnętrzne dokumenty i inne ważne akta będą sporządzone i przechowywane w bezpieczny i w pełni legalny sposób. Dzięki temu startup będzie miał zdecydowanie większe szanse na sukces.

   

  Jak widać, pomoc prawna startupu wiąże się z wieloma złożonymi zagadnieniami. Profesjonalna pomoc kancelarii może być tym, co przyczyni się do jego przetrwania oraz rozwoju. Dlatego radzimy się nie wahać i sprawdzić wszystkie szczegóły związane z naszą ofertą!

   

  Startup – kancelaria prawna dla Ciebie

  Jeżeli jesteś zainteresowany usługami naszych prawników, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami jakie oferujemy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się w kompleksowy i bezpieczny sposób zaopiekować się Twoim startupem w kwestiach prawnych.

   

  Analiza modelu biznesowego

   

  Ochrona własności intelektualnej

  Ochrona własności intelektualnej jest kluczowa dla każdego startupu, który chce odnieść sukces na rynku. Nasza wspierająca startup kancelaria prawna to najlepszy wybór.

   

  Patenty to kluczowy element innowacyjności przedsiębiorstwa, podobnie jak wzory przemysłowe, a także innego rodzaju prawa autorskie. Specjaliści zatrudnieni w naszej kancelarii mają ogromne doświadczenie w zabezpieczaniu tego typu interesów, więc nie będziesz musiał zajmować się tym samodzielnie.

   

  Nie tylko zapobiegamy nadużyciom i kradzieżom, ale także pomagamy w sytuacjach, w których do nich dochodzi. Nasz startupowy adwokat pomoże także w egzekwowaniu praw związanych z własnością intelektualną w przypadku naruszenia jej przez konkurencję.

   

  Wybór formy prawnej przedsięwzięcia

  Nasza usługa startup wsparcie prawne obejmuje dokładną analizę formy prawnej danego przedsiębiorstwa i określenie jej najlepszego rodzaju dla danego projektu. Dzięki temu nie będziesz mieć wątpliwości czy powołać do życia spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę akcyjną, czy jednoosobową działalność gospodarczą.

   

  Nasze rekomendacje podawane są na podstawie wielu analiz i czynników. Składają się na nie między innymi liczba i rodzaj właścicieli, a także zakres ich odpowiedzialności, rodzaj i skala działalności, wymagania formalne związane z jej prowadzeniem, a także kwestie podatkowe. Możesz mieć pewność, że weźmiemy pod uwagę wszystko co istotne i zaproponujemy rozwiązanie, które będzie bezpieczne, korzystne oraz dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

   

  Umowy

  Przeprowadzimy szczegółową analizę potrzeb przedsiębiorstwa i uwzględnimy je w konstrukcji dokumentów.

   

  Sprawdzimy również wszystkie umowy, regulaminy i wytyczne dotyczące relacji z klientami, dostawcami i innymi kontrahentami. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję tego, że cała dokumentacja przechodząca przez Twoją firmę będzie nie tylko skonstruowana w korzystny dla Ciebie sposób, ale także w pełni zgodna z obowiązującymi aktualnie normami prawnymi.

   

  Za sprawą wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, działamy niezwykle szybko i sprawnie, więc idealnie sprawdzimy się we wszystkich sytuacjach, które wymagają szczególnej opieki i błyskawicznej reakcji. Nasza wspierająca startup pomoc prawna to wybór z którego skorzystało już mnóstwo osób. Ty też możesz dołączyć do tego zadowolonego grona.

   

  Proces inwestycyjny

  Jest to kwestia, od której często zależy być lub nie być przedsiębiorstwa, dlatego warto skorzystać przy niej z fachowej pomocy prawnika dla startupów.

   

  Oferujemy nie tylko kompleksowe usługi związane z negocjacją i podpisywaniem umowy, ale także rozwiązujemy wszelkie ewentualne spory z inwestorami. Działamy szybko i sprawnie dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego, jeśli zależy Ci na tym, by Twój proces inwestycyjny prezentował się profesjonalnie a przy tym uwzględniał wszystkie punkty na których Ci zależy, nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś się do nas!

   

  Opracowanie dokumentacji prawnej

  Opracowanie, weryfikacja, modyfikowanie pod konkretne potrzeby, a także usługi doradcze. To wszystko możesz mieć w zasięgu ręki dzięki naszym adwokatom i radcom prawnym.

   

  Zachęcamy do skontaktowania się z naszą kancelarią i sprawdzenia szczegółów pełnej oferty. Zatrudniamy fachowców, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu. Obsługa prawna startupów to nasza specjalność!

  Startup Warszawa i nie tylko

  Szukasz doświadczonej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w obsłudze startupów w Warszawie i innych polskich miastach? Nie musisz lokować swojego biznesu w stolicy, by korzystać z naszych usług. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę prawną online.

   

  Niezależnie od tego, czy interesuje Cię startup w Krakowie, startup w Lublinie, startup w Poznaniu, startup w Szczecinie, startup w Gdańsku czy jakimkolwiek innym mieście, jesteśmy właściwym wyborem. Nasz profesjonalizm i ekspercka wiedza to jedyne czego potrzebujesz.

   

  Przekonaj się sam i skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i udowodnimy Ci, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą startupową pomoc prawną.

  Zobacz, w czym dokładnie możemy Ci pomóc:

  • 01

   Analiza modelu biznesowego

   Poznasz wszystkie prawne szanse i zagrożenia, które mogą wpłynąć na rozwój Twojego projektu. Dzięki temu od razu wyeliminujesz ryzyka i zapewnisz sobie dobry start.

  • 02

   Ochrona własności intelektualnej

   Firma ma tylko jedną markę, dlatego zadbamy o jej ochronę. Zastrzeżemy znaki towarowe i zabezpieczymy prawa autorskie oraz majątkowe.

  • 03

   Wybór formy prawnej przedsięwzięcia

   Doradzimy, jaką formę prawną i strukturę kapitałową wybrać, by odpowiednio się zabezpieczyć oraz zminimalizować koszty prowadzenia działalności.

  • 04

   Umowy

   Ze wspólnikami, pracownikami, inwestycyjne - przygotujemy umowy, które zadbają o Twoje interesy prawne, w tym zabezpieczenie na wypadek konfliktu. Możesz spać spokojnie.

  • 05

   Proces inwestycyjny

   Towarzyszymy Ci na każdym etapie procesu inwestycyjnego: od prezentacji pomysłu/produktu przed inwestorami, przez negocjacje, aż po podpisanie finalnej umowy.

  • 06

   Opracowanie dokumentacji prawnej

   Od regulaminów po dokumenty związane z ochroną danych osobowych. Zapewnimy Ci również aktualizacje w zgodzie ze zmieniającymi się przepisami. I masz to z głowy.

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Sprawdź nasze usługi:

  01

  Od A do Z: prawne podstawy współpracy z influencerami

  02

  Porady prawne

  03

  Weryfikacja umów

  04

  🇺🇦 Відкриття бізнесу в Польщі

  Benefit from the experience of our experts and their knowledge of Polish legal realities in order to choose the optimal form of business for you.

  05

  Outsourcing usług prawnych

  Benefit from the experience of our experts and their knowledge of Polish legal realities in order to choose the optimal form of business for you.

  06

  Badanie kondycji prawnej firmy

  Pomożemy Ci oszacować ryzyko i rozpoznać potencjalne zagrożenia, zanim staną się one problemami prawnymi.

  07

  Ochrona danych osobowych

  Pomagamy dbać o bezpieczeństwo danych osobowych i minimalizować ryzyka biznesowe związane z ich wyciekami.

  08

  Fuzje i przejęcia

  Zapewniamy kompleksowe wsparcie i bezpieczeństwo prawne Twojej inwestycji kapitałowej w każdym sektorze gospodarki.

  09

  Prawo spółek i ład korporacyjny

  Kompleksowo doradzamy korporacjom w prawnej organizacji funkcjonowania spółek. Maksymalizujemy jej efektywność pod kątem realizacji biznesowych celów.

  10

  Kontrakty międzynarodowe

  Bezpiecznie rozwijaj swój biznes na globalnym rynku, dzięki międzynarodowej sieci kontaktów naszej kancelarii.

  11

  Spory i postępowania sądowe

  Zwiększ szansę na wygranie sporu czy satysfakcjonujące efekty mediacji już na starcie - dzięki prawnikowi, który zna i rozumie Twój biznes.

  12

  E-commerce

  Zadbamy o legalne i bezpieczne funkcjonowanie Twojego biznesu e-commerce w sieci.

  13

  Prawo pracy

  Pomożemy Ci dostosować organizację pracy do wymogów prawa oraz potrzeb Twojego biznesu.

  14

  Zakładanie działalności w Polsce

  Korzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i ich znajomości polskich realiów prawnych.

  15

  Nieruchomości

  Doradzamy w bezpiecznym planowaniu i realizowaniu inwestycji na dynamicznie zmieniającym się rynku.

  16

  Audyt zgodności prawnej

  Pomagamy wykrywać ryzyka prawne i efektywnie im przeciwdziałać, by Twoja firma mogła funkcjonować na rynku bez ograniczeń.

  17

  Wsparcie prawne dla startupów

  Rozwijaj swój startup bez prawnych przeszkód zarówno na etapie jego powstawania, jak i po wejściu na rynek.

  18

  Prawo nowych technologii

  Doradzamy w zakresie ochrony własności intelektualnej i wdrażania regulacji prawnych dla firm, które korzystają z nowych technologii.