• PL
 • EN
 • Postępowanie sądowe

  Zwiększ szansę na wygranie sporu czy satysfakcjonujące efekty mediacji już na starcie - dzięki prawnikowi, który zna i rozumie Twój biznes.

  Działamy dla pełnej ochrony Twoich interesów

  Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi. Prowadzimy efektywne mediacje i skuteczne windykacje. Nasz zespół to prawnicy wyspecjalizowani w różnych obszarach, dlatego zawsze współpracujesz z ekspertem, który dobrze rozumie specyfikę danego zakresu.

  Nasza pomoc nie ogranicza się do obecności w sądzie. Działanie rozpoczyna się na długo przed spotkaniem na sali: analiza ryzyk, negocjacje, zabezpieczenie majątku, przygotowanie strategii procesowej to tylko kilka przykładowych zadań.

  Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:

  • Windykacje

   Skutecznie odzyskujemy Twoje wierzytelności. Prowadzimy sprawę od wysłania przedsądowego wezwania do zapłaty, przez negocjacje z dłużnikami, aż po zwrot należności czy wypracowanie satysfakcjonującej Cię ugody.

  • Mediacje

   Gdy to możliwe, rozwiązujemy spory przy pomocy mediacji. Z zaangażowaniem szukamy rozwiązania, które usatysfakcjonuje obie strony konfliktu. W rezultacie często potrafimy szybko i sprawnie go zażegnać.

  • Strategia procesowa

   Analizujemy Twoją sytuację i przewidujemy potencjalne scenariusze postępowania sądowego, aby wybrać optymalną drogę do realizacji Twoich celów. Otrzymujesz od nas rzetelną ocenę szans na wygraną, szacunkowych kosztów postępowania czy możliwych ryzyk.

  • Reprezentacja procesowa

   W postępowaniach odszkodowawczych, nieruchomościowych, restrukturyzacyjnych i wielu innych. Zajmujemy się wszystkimi zadaniami związanymi z procesem, strategicznie planując każdy krok. Nasza praca rozpoczyna się na długo przed salą sądową.