• PL
 • EN
 • Jesteśmy dumni ze swoich klientów

  Co klienci mówią o współpracy z nami?

  Hyundai Capital logo

  Artur Szczepanski

  Senior Country Manager | International Business Division
  Hyundai Capital Europe GmbH

  W naszej współpracy szczególnie cenię sobie szybkie i proaktywne wsparcie, jakie uzyskaliśmy dzięki połączeniu sił z wysoce kompetentnym zespołem kancelarii Wołoszański i Wspólnicy. Dzięki temu, że od kilku lat pracuję z nimi ramię w ramię, mam pewność, że mogę liczyć na ich wyczucie i zrozumienie specyfiki rynku, naszej strategii i celów biznesowych. Gdy współpracujemy przy realizacji projektów, jestem przekonany, że są oni częścią naszego zespołu i że możemy na sobie wzajemnie polegać i sobie ufać.

  Our clients: TGI Fridays

  Emilia García

  Właścicielka i zarządzająca spółką Rosinter Restaurants

  Wołoszański & Partnerzy to zespół o rozległej wiedzy, który cechuje się wyjątkową dynamiką i skutecznością działania. Dla nas ogromną wartością dodaną jest poczucie partnerstwa, jakie zyskujemy podczas współpracy z nimi. Biorą pod uwagę interesy wszystkich stron i dostarczają korzystne rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku. Z kancelarią Michała Wołoszańskiego z sukcesem zrealizowaliśmy skomplikowany proces fuzji i przejęcia oraz restrukturyzacji, dlatego gorąco polecam ten zespół do współpracy w zakresie wszelkich usług prawnych.

  Our clients: Web Shield

  Dr. h.c. Christian Chmiel

  Założyciel Web Shield Group, Dyrektor Generalny w latach 2014-2021

  W Web Shield dostarczamy rozwiązania, które pomagają bankom i dostawcom usług płatniczych w identyfikacji ukrytych ryzyk. Z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy już od 5 lat przy przedsięwzięciach związanych z fuzjami i przejęciami. Zespół zapewnił nam kompleksową obsługę, koordynowali pracę zewnętrznych usługodawców, a także dotrzymywali ustalonych harmonogramów. Doceniamy ich niezwykle indywidualne podejście i szybkie, ale jednocześnie rozważne działanie.

  Our clients: Fillmed Laboratoires

  Monika Nowak-Bartyzel

  Dyrektor Generalny w Fillmed Polska

  Jako Grupa KRESK właściciel marek SVR, Lazartigue i FILLMED działających w sektorze dermokosmetyków oraz rozwiązań dla medycyny estetycznej współpracujemy z Kancelarią Wołoszański i Wspólnicy od kilku lat. Korzystamy z pomocy prawnej w sprawach statutowych oraz dotyczących bieżącej działalności spółek. Dzięki pomocy, ale przede wszystkim kompetencjom i profesjonalnemu podejściu mec. Wołoszańskiego i jego współpracowników, mogliśmy sprawnie zrealizować kompleksowe projekty jak np. wprowadzenie RODO.
  Dzięki doskonałej znajomości przez Kancelarię zagadnień z różnych obszarów prawa, pro-biznesowemu podejściu, reagowaniu z wyprzedzeniem na zmieniające się otoczenie, rzetelności i terminowości możemy być pewni, że nasze sprawy są w dobrych rękach. I rzecz najważniejsza: mec. Wołoszański i jego współpracownicy to zespół młodych, zaangażowanych, dynamicznych ludzi z otwartymi głowami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią i z całym przekonaniem polecamy.

  Our clients: Quadient

  Bohumil Farsky

  Krajowy manager sprzedaży w Quadient

  Z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy od 2013 roku. Świadczymy usługi IT w ponad 70 krajach, dlatego tak ważne jest dla nas posiadanie partnera, z którym współpraca przebiega płynnie, profesjonalnie i z łatwością. Michał Wołoszański i jego zespół są skuteczni, komunikatywni i bardzo szczerzy w swojej trosce o nas jako klientów. Łączą ekspertyzę prawną z głębokim zrozumieniem naszego otoczenia biznesowego, dynamicznie reagując na wszelkie zmiany.

  Our clients: Wawa Taxi

  Paweł Reczyński

  Prezes Zarządu EURORENT sp. z o.o. w latach 2006 - 2014,
  Doradca Zarządu WaWa TAXI

  Zespół Kancelarii Wołoszański & Partnerzy zapewnił doskonałe wsparcie prawne dla spółek, którymi zarządzałem i którym doradzałem przez wiele lat. Był zaangażowany między innymi w prace związane z fuzjami i przejęciami dla Wawa Taxi oraz SIXT Rent a Car. Specjaliści z tej kancelarii wykraczają poza ramy analizy transakcji, przy czym są profesjonalni i łatwo się z nimi współpracuje. Gorąco polecam ten zespół w zakresie doradztwa prawnego, strategii, a także działań.

  Our clients: Astri Polska

  Jacek Mandas

  Dyrektor Generalny Astri Polska w latach 2016-2021

  Astri Polska jest wiodącą firmą w polskim sektorze kosmicznym. Specjalizujemy się w dziedzinie elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług kosmicznych, a z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy od 2015 roku. W tym czasie jej zespół dał się poznać jako dynamiczni, inteligentni i pro-biznesowi prawnicy. Z zaangażowaniem wspierają nas podczas negocjacji i mają głębokie zrozumienie wysoce technicznych zagadnień. Mogę ich tylko gorąco polecić.

  Our clients: Web Shield

  Alex Noton

  Dyrektor Generalny Web Shield Group

  Wysoko oceniamy wsparcie Michała Wołoszańskiego i jego zespołu w związku z transakcją sprzedaży, która przebiegła bardzo sprawnie. Zespół zadbał o każdy aspekt transakcji, utrzymując naszą firmę w pełnej gotowości operacyjnej. Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię wszystkim, którzy potrzebują pomocy przy transakcjach M&A.

  01

  Jak sprzedać firmę i ją zlikwidować jednocześnie?

  Zobacz, jak przeprowadziliśmy jedną z najbardziej wymagających transakcji w historii kancelarii, o której wydawało się, że ma nikłe szanse powodzenia. Sprzedaliśmy i zlikwidowaliśmy jednocześnie międzynarodową spółkę holdingową - i to z korzyścią dla wszystkich stron transakcji.

  85% naszych stałych klientów współpracuje z nami od ponad 5 lat

  97krajów

  Współpraca międzynarodowa

  14lat

  Doświadczenie na rynku

  35k+

  Udział w rozprawach sądowych

  5k+

  Reprezentowanie klientów na salach sądowych