• PL
 • EN
 • Rozwiązania prawne dla małych i średnich firm

  Korzystaj z eksperckiej wiedzy w optymalnej dla siebie cenie

  Zamiast problemów, szukamy rozwiązań

  Dlatego współpraca z nami skutkuje konkretnymi efektami: stabilnością prawną firmy, oszczędnością czasu czy obniżeniem wydatków. Masz stały dostęp online do raportów z naszych działań i propozycje kolejnych usprawnień. Proaktywnie i z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją Twoich biznesowych celów.

  W ramach jednej kompleksowej usługi realizujemy wszystkie prawne potrzeby z różnych obszarów. Już nie musisz szukać oddzielnych specjalistów – masz ich u nas.

  Co istotne, nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na przygotowanie oferty dla różnego rodzaju firm. Obsługujemy nie tylko wielkie międzynarodowe korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Na każdy przypadek spoglądamy indywidualnie i uwzględniamy wszystkie potrzeby klienta, niezależnie od tego jak duży budżet może przeznaczyć na nasze usługi prawne.

  Pomoc prawna dla firm – dedykowana oferta dla przedsiębiorców 

  Prowadzisz działalność gospodarczą i przytłacza Cię liczba niuansów prawnych, które musisz znać, by przedsiębiorstwo było bezpieczne? Zapoznaj się z naszą ofertą i oddaj tego rodzaju sprawy w ręce fachowców. Nasza pomoc prawna dla firm sprawi, że będziesz mógł się skupić na tym co najważniejsze, czyli prowadzeniu biznesu. Kwestie prawa zostaw nam!

  Zamiast problemów szukamy rozwiązań. Dlatego nasza pomoc prawna dla firm skutkuje konkretnymi efektami: zabezpieczeniem zgodności prawnej firmy, oszczędnością czasu czy obniżeniem wydatków. Masz stały dostęp online do raportów z naszych działań i propozycje kolejnych usprawnień. Proaktywnie i z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją Twoich biznesowych celów.

  W ramach jednej kompleksowej usługi realizujemy wszystkie prawne potrzeby z różnych obszarów. Już nie musisz szukać oddzielnych specjalistów – masz ich u nas. Nasz adwokat dla firm odpowie na wszystkie Twoje oczekiwania z nawiązką. 

  Prawnik dla firm? Postaw na korzystne rozwiązania!

  Współpraca z nami będzie dla Ciebie bardzo korzystna pod wieloma względami. Przede wszystkim nie będziesz musiał samodzielnie zajmować się kwestiami prawnymi w swojej działalności ani stwarzać warunków do zatrudnienia odpowiednich do tego fachowców. Nasz prawnik dla firm będzie odpowiadał za wszystkie formalności. 

  Pomożemy Ci także zaoszczędzić środki, które mogłyby przepaść w przypadku źle sporządzonych umów albo niedostatecznie przeanalizowanych pod kątem prawa zmian. Nasz prawnik dla firm będzie w stanie odpowiednio wcześnie wyłapać wszystkie niedopatrzenia oraz wnieść poprawki, które uchronią Cię od strat i pomogą odnieść przedsiębiorstwu więcej korzyści. 

  Nie musisz obawiać się o to, że będziesz tylko jednym z tłumu klientów. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i poświęcamy dużo czasu na to, by dobrać rozwiązania idealnie dopasowane do konkretnej firmy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat sposobu naszej pracy, nie wahaj się z nami skontaktować. 

  Przede wszystkim bezpieczeństwo – profesjonalny adwokat dla firm 

  W niektórych przypadkach niejasności polskiego i międzynarodowego prawa, błędy w umowach i inne uchybienia mogą doprowadzić do sporów prawnych. W takiej sytuacji również warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. 

  Nasz adwokat dla firm zabezpieczy wszystkie Twoje interesy nie tylko związane z codzienną działalnością, ale także w razie potrzeby będzie reprezentować Cię w sądzie. W takich sytuacjach tym bardziej warto postawić na profesjonalistów znających się na rzeczy i nie zostawiać niczego przypadkowi.

  Mamy długoletnie doświadczenie w tym obszarze i możemy pochwalić się dużą skutecznością w ich pozytywnym zakończeniu. Korzystając z naszych usług, nie tylko zabezpieczysz się lepiej przed ewentualnymi stratami finansowymi, odpowiedzialnością karną za uchybienia, ale także zwiększysz szanse na uniknięcie ewentualnych strat wizerunkowych. 

  Prawna obsługa małych firm – Poznaj rozwiązania

  Pomoc prawna dla małych firm może obejmować bardzo szeroki zakres usług. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas możliwościami. Nie ma wyzwania, którego nasz adwokat dla małych firm nie będzie w stanie się podjąć.

  Poznaj rozwiązania dla swojej firmy

  Prawnik dla małych firm – jak to wygląda?

  Myślisz, że jeżeli prowadzisz mały lub średni biznes, to nie potrzebujesz fachowej pomocy prawnej? Możesz być w błędzie. Polskie prawo jest skomplikowane i niedopełnienie pewnych kwestii może skutkować stratami lub nawet upadkiem Twojego przedsiębiorstwa.

  Nasza prawna obsługa małych firm jest bardzo kompleksowa i minimalizuje wszelkie ryzyka związane z jej działalnością. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, ale także na komfort i oczekiwania klienta.

  W pierwszej kolejności przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad, który uwzględni wszystkie Twoje potrzeby oraz cele biznesowe. Dopiero kiedy zapoznamy się bliżej z działalnością przedsiębiorstwa, będziemy w stanie opracować dla niego perfekcyjną strategię. Nie oferujemy gotowych rozwiązań, zamiast tego tworzymy je dla Ciebie.

  Nasz prawnik dla małych firm nie ograniczy się wyłącznie do przygotowania projektu. Dopilnuje także jego pilotażu i skonsultuje z Tobą wszystkie otrzymane wyniki. Jeżeli będziesz zadowolony ze wstępnych rezultatów, zadba także o pełnoprawne wdrożenie wszystkich ustaleń i ciągłą optymalizację, tak by Twoja firma mogła rozwijać się w bezpiecznym, korzystnym i w pełni legalnym środowisku.

  Biznesowa efektywność w nowoczesnej odsłonie

  Dzięki outsourcingowi w ramach jednej usługi realizujesz wszystkie firmowe potrzeby: od bieżącego doradztwa, przez ład korporacyjny, aż po weryfikację znaków towarowych. Proaktywnie optymalizujemy procesy, by generować oszczędności i podnosić efektywność firmowych działań.

  Outsourcing usług prawnych proponujemy w formie stałej obsługi na zasadzie ryczałtu lub regularnych dyżurów w Twoim biurze.

  Nasza pomoc prawna dla średnich firm to maksymalny komfort dla klienta. Zapewniamy nowoczesne metody monitorowania naszej pracy i zarządzania jej zakresem. Dajemy Ci dostęp do platformy online przedstawiającej postępy naszej działalności w ramach Twojego projektu i oferujemy doskonały kontakt za sprawą specjalnie przydzielonego do firmy opiekuna. Nasz prawnik dla średnich firm wykona za Ciebie pracę, ale to Ty zachowasz pełną kontrolę!

  Adwokat dla średnich firm – dodatkowe informacje

  Zastanawiasz się, czy nasze usługi są dla Ciebie i masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z naszą kancelarią radcowsko-adwokacką, a chętnie na nie odpowiemy i rozjaśnimy wszystkie ewentualne wątpliwości. Wstępna konsultacja jest całkowicie bezpłatna. Nasi eksperci będą w stanie bezbłędnie dobrać rozwiązania, które zapewnią Twojej małej lub średniej firmie najlepsze szanse na bezpieczne i pomyślne funkcjonowanie.

  Świadczymy usługi zarówno stacjonarnie w Warszawie i okolicach, jak i dla klientów online. Miejsce Twojej działalności nie ma żadnego znaczenia, gdyż dzięki nowoczesnej technologii prawna obsługa średnich firm, którą zapewniamy, nie straci nic na jakości. Dlatego, jeżeli interesuje Cię doświadczony i skuteczny prawnik dla startupów lub małych i większych firm, nasza kancelaria to trafiony wybór.

  Dlaczego warto?

  Wyższa efektywność niższym kosztem

  Outsourcing nie tylko zaspokoi Twoje bieżące potrzeby. Będziemy stale doskonalić istniejące rozwiązania, by optymalizować koszty i podnosić efektywność funkcjonowania firmy.

  Wszystkie dokumenty w zasięgu ręki

  Otrzymasz spójny oraz przejrzysty system prawny ze zweryfikowanymi dokumentami i procedurami. Koniec z problemami wynikającymi z nieścisłych zapisów czy zagubionych umów.

  Stały wgląd w raporty z projektów

  Dzięki dedykowanej platformie online masz zawsze natychmiastowy dostęp do bieżących postępów w zadaniach - bez pisania maili, bez wykonywania telefonów i bez straty czasu.

  Jak to działa?

  • 01

   Badanie potrzeb

   Na wspólnym spotkaniu rozmawiamy o celach, potrzebach, problemach i wyzwaniach, z jakimi mierzy się Twoja firma. Poznajemy obecny sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, by móc efektywnie zaprojektować kompleksowy, optymalny system działania w wybranym obszarze.

  • 02

   Projekt pilotażowy

   Sprawdzamy, czy zaproponowane rozwiązanie przynosi oczekiwane rezultaty. W trakcie projektu pilotażowego obsługujemy Cię w wybranym zakresie i przenosimy usługi prawne do nowego modelu zarządzania na naszej platformie. Po zakończeniu pilotażu zdecydujesz, czy usługa spełniła Twoje oczekiwania i chcesz ją kontynuować.

  • 03

   Wdrożenie

   Wdrażamy pełen outsourcing usług prawnych w Twoim przedsiębiorstwie. Na bieżąco śledzimy wydajność działań, a Ty masz stały wgląd do wszystkich raportów w czasie rzeczywistym z poziomu naszej platformy.

  • 04

   Ciągła optymalizacja

   Stale dopracowujemy istniejące procesy zgodnie z Twoimi priorytetami i potrzebami. Równolegle z bieżącą obsługą prawną, realizujemy od 3 do 4 projektów usprawniających na kwartał. W raporcie końcowym podsumowujemy rezultaty i ustalamy cele na kolejny okres. Zawsze wiesz, co, jak i kiedy robimy.

  Zmieniamy zawiłe definicje w jasne komunikaty

  Mów językiem swoich odbiorców – prowadź komunikację w sposób, który rozumieją i lubią. Tworzymy przyjazne w odbiorze firmowe dokumenty i procedury. Czytane oraz rozumiane bez wysiłku nie tylko przez prawników, lecz wszystkich użytkowników. Pomożemy Ci zmienić skomplikowane prawnicze zapisy w użyteczne, łatwe w odbiorze i zgodne z normami prawnymi komunikaty.

  Dlaczego warto?

  Szybsze czytanie

  Już nie trzeba poświęcać dużej ilości czasu na czytanie jednego dokumentu kilka razy, by w pełni go zrozumieć. Dzięki przystępnemu językowi z zapisami można zapoznać się znacznie szybciej.

  Łatwiejsze zrozumienie

  Koniec ze skomplikowanym prawniczym żargonem, który można odszyfrować tylko ze słownikiem w dłoni. Dzięki uproszczeniu komunikatów każdy odbiorca zrozumie zobowiązania, procedury czy wytyczne.

  Lepsze zapamiętywanie

  Ludzie łatwiej i na dłużej zapamiętują to, co rozumieją. Dzięki przejrzystym instrukcjom pracownicy szybciej wdrożą się w nowe obowiązki: będą sprawnie oraz poprawnie wykonywać powierzone zadania.

  Efekt?

  Pozytywny odbiór Twojej marki

  Prosty język sprawia, że dokumenty są czytelne dla użytkowników, a tym samym lepiej przez nich odbierane. W rezultacie zwiększasz prawdopodobieństwo na pozytywny odbiór nie tylko komunikatów, ale również swojej marki.

  Gwarancja bezpieczeństwa prawnego firmy

  W ramach audytu pomagamy wykrywać ryzyka prawne i efektywnie im przeciwdziałać. Sprawdzimy, czy Twoja firma funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami, wskażemy obszary do poprawy i przygotujemy konkretne wytyczne zmian.
  W efekcie, zamiast czekać na problemy, zaczniesz skutecznie im zapobiegać.

  Dlaczego warto?

  Eliminacja ryzyka biznesowego

  Problemy z przepisami często skutkują wysokimi karami finansowymi czy nałożeniem ograniczeń w funkcjonowaniu firmy. Dzięki audytowi minimalizujesz ryzyko ograniczeń biznesowych i rozwijasz biznes bez niespodziewanych, prawnych przeszkód.

  Bezpieczeństwo prawne

  Masz gwarancję, że działasz zgodnie z aktualnymi przepisami i jesteś przygotowany na ewentualną kontrolę. Dzięki naszym konkretnym wytycznym, możesz udokumentować kluczowe działania jako dowód zgodności z obowiązującymi regulacjami.

  Elastyczność działania

  Prowadzisz firmę bez nieprzyjemnych zaskoczeń. Przeprowadzamy regularne audyty i na bieżąco informujemy Cię o potencjalnych zagrożeniach. Uporządkowane procesy i dokumentacja pozwalają Ci szybko reagować na ewentualne zmiany w prawie.

  Jak to działa?

  Analiza

  Analizujemy obecną sytuację prawną przedsiębiorstwa i definiujemy kluczowe problemy, które mogą dotyczyć takich obszarów jak:

  • ochrona danych,
  • prawo papierów wartościowych,
  • przepisy dotyczące ochrony środowiska,
  • ryzyko cybernetyczne,
  • kontrakty rządowe,
  • sankcje handlowe,
  • zgodność z przepisami eksportowymi,
  • kradzieże wewnętrzne,

  … i wielu innych. Zakres zależy od branży, rodzaju prowadzonej działalności i jej lokalizacji geograficznej. Właśnie dlatego każdy audyt prawny indywidualnie dostosowujemy do wyzwań, z jakimi mierzy się dana firma.

  Plan działania

  Tworzymy plan działania w oparciu o zdefiniowane problemy i ryzyka. Wyznaczamy cele wraz z harmonogramem ich realizacji, dzięki czemu wiesz co i w jaki sposób wykonujemy.

  Rewizja i raportowanie

  Po uregulowaniu kluczowych kwestii, przeprowadzamy regularne audyty i informujemy Cię o potencjalnych zagrożeniach. Przygotujemy również analizę porównawczą, którą możesz wykorzystać do planowania budżetu czy wdrażania nowych rozwiązań.

  Poznaj nasze specjalizacje

  Wybierz obszar współpracy, który Cię interesuje.

  01

  Od A do Z: prawne podstawy współpracy z influencerami

  02

  Porady prawne

  03

  Weryfikacja umów

  04

  🇺🇦 Відкриття бізнесу в Польщі

  Benefit from the experience of our experts and their knowledge of Polish legal realities in order to choose the optimal form of business for you.

  05

  Outsourcing usług prawnych

  Benefit from the experience of our experts and their knowledge of Polish legal realities in order to choose the optimal form of business for you.

  06

  Badanie kondycji prawnej firmy

  Pomożemy Ci oszacować ryzyko i rozpoznać potencjalne zagrożenia, zanim staną się one problemami prawnymi.

  07

  Ochrona danych osobowych

  Pomagamy dbać o bezpieczeństwo danych osobowych i minimalizować ryzyka biznesowe związane z ich wyciekami.

  08

  Fuzje i przejęcia

  Zapewniamy kompleksowe wsparcie i bezpieczeństwo prawne Twojej inwestycji kapitałowej w każdym sektorze gospodarki.

  09

  Prawo spółek i ład korporacyjny

  Kompleksowo doradzamy korporacjom w prawnej organizacji funkcjonowania spółek. Maksymalizujemy jej efektywność pod kątem realizacji biznesowych celów.

  10

  Kontrakty międzynarodowe

  Bezpiecznie rozwijaj swój biznes na globalnym rynku, dzięki międzynarodowej sieci kontaktów naszej kancelarii.

  11

  Spory i postępowania sądowe

  Zwiększ szansę na wygranie sporu czy satysfakcjonujące efekty mediacji już na starcie - dzięki prawnikowi, który zna i rozumie Twój biznes.

  12

  E-commerce

  Zadbamy o legalne i bezpieczne funkcjonowanie Twojego biznesu e-commerce w sieci.

  13

  Prawo pracy

  Pomożemy Ci dostosować organizację pracy do wymogów prawa oraz potrzeb Twojego biznesu.

  14

  Zakładanie działalności w Polsce

  Korzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i ich znajomości polskich realiów prawnych.

  15

  Nieruchomości

  Doradzamy w bezpiecznym planowaniu i realizowaniu inwestycji na dynamicznie zmieniającym się rynku.

  16

  Audyt zgodności prawnej

  Pomagamy wykrywać ryzyka prawne i efektywnie im przeciwdziałać, by Twoja firma mogła funkcjonować na rynku bez ograniczeń.

  17

  Wsparcie prawne dla startupów

  Rozwijaj swój startup bez prawnych przeszkód zarówno na etapie jego powstawania, jak i po wejściu na rynek.

  18

  Prawo nowych technologii

  Doradzamy w zakresie ochrony własności intelektualnej i wdrażania regulacji prawnych dla firm, które korzystają z nowych technologii.