• PL
 • EN
 • Kinga Miller

  Kinga Miller

  Partner, Adwokat, Approved Compliance Expert

  Specjalizacje:

  Prawo cywilne
  Prawo karne
  Prawo pracy

  Branże:

  Motoryzacja
  Kosmetyki
  Rozrywka
  Budownictwo i nieruchomości

  Doświadczenie:

  Dzięki 15-letniej praktyce zawodowej Kinga posiada bogate doświadczenie w negocjacji umów, w tym obejmujących zagadnienia praw autorskich i pokrewnych, praw własności przemysłowej, doradztwie w procedurach zamówień publicznych oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Z ramienia Kancelarii uczestniczyła w obsłudze prawnej instytutów naukowych, w tym w ramach projektów finansowanych przez NCBR.

  Specjalizuje się również w prawie pracy. Projektowała i wdrażała systemy zgodności prawa pracy dla klientów zatrudniających ponad kilkuset pracowników, posiada również doświadczenie w zakresie zwolnień grupowych.

  Jako absolwent Podyplomowych Studiów Compliance Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz certyfikowany Approved Compliance Expert Instytutu Compliance doradza przedsiębiorcom w zakresie efektywnego tworzenia i wdrażania compliance management systems w organizacjach.

  Poznaj naszych specjalistów

  Członkowie naszego zespołu to prawnicy wyspecjalizowani w różnych obszarach prawa, znani ze szczególnej skuteczności w obsłudze wyjątkowo skomplikowanych spraw.