• PL
 • EN
 • Prawo nowych technologii

  Doradzamy w zakresie ochrony własności intelektualnej i wdrażania regulacji prawnych dla firm, które korzystają z nowych technologii.

  Rozwiązania skrojone na miarę Twojego biznesu

  Poruszaj się zwinnie w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Zapewnij sobie komfort i swobodę działania na rynku, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom prawnym.

  Pomożemy Ci zadbać o ochronę własności intelektualnej Twojej firmy oraz sprostać regulacjom prawnym w zakresie biznesowego wykorzystania nowych technologii: kryptowalut, blockchain, sztucznej inteligencji, Internet of Things.

  Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:

  • Prawo IT

   Kompleksowo doradzamy w zakresie umów dotyczących systemów informatycznych (np. blockchain, kontraktów na sprzęt i oprogramowanie czy usługi typu SaaS). Opiniujemy i pomagamy w negocjacjach warunków, a także na etapie ich realizacji.

  • Audyty IP

   Analizujemy stopień ochrony praw własności intelektualnej w kontekście nie tylko produktów, ale także infrastruktury IT (jak umowy wdrożeniowe, licencje, regulaminy). Definiujemy potencjalne ryzyka i nieścisłości związane z Internet of Things czy projektami kryptowalutowymi oraz pomagamy je wyeliminować.

  • Ochrona własności intelektualnej

   Przygotujemy i wdrożymy strategię ochrony własności intelektualnej w Twojej firmie: od znaków towarowych po know-how. Nasze wsparcie obejmuje prawo autorskie, przemysłowe oraz działania zwalczające nieuczciwą konkurencję.

  • Ochrona i przetwarzanie danych osobowych

   Zapewnimy zgodność Twoich procedur z aktualnymi wymogami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Zweryfikujemy dokumentację i dostosujemy ją do obowiązujących regulacji, a także opracujemy procesy bezpiecznego przetwarzania i przechowywania danych.

  • E-commerce

   Zadbamy o legalną i bezpieczną sprzedaż Twoich produktów czy usług w sieci. Zabezpieczymy prawne interesy Twojej firmy już na etapie projektowania sklepu czy serwisu internetowego: przygotujemy regulaminy, umowy, politykę prywatności oraz pozostałą dokumentację.