• PL
 • EN
 • Outsourcing of legal services - Woloszanski & Partners

  Outsourcing usług prawnych

  Wyższa wydajność niższym kosztem
  Home Usługi Outsourcing usług prawnych
  Dla korporacji, średnich i małych firm

  Warning: Undefined array key "anchor_list" in /wp-content/themes/wlaw/template-parts/single-service-content.php on line 308
  W ostatnich latach firmy przekonały się, że zlecanie usług prawnych podmiotom zewnętrznym pozwala zaoszczędzić do 30% czasu przeznaczonego przez ich zespoły na zadania związane z zarządzaniem projektami. Okazało się, że jest to opcja efektywna kosztowo, praktyczna i transparentna.
  Dlaczego warto?
  Wyższa wydajność niższym kosztem
  Outsourcing nie tylko pomoże zrealizować bieżące potrzeby, ale także udoskonali istniejące rozwiązania, co pozwoli zoptymalizować koszty i zwiększyć efektywność firmy.
  Dokumenty na wyciągnięcie ręki
  Koniec z problemami z powodu niedokładnych zapisów czy zagubionych umów. Uzyskasz spójny i transparentny system prawny ze zweryfikowanymi dokumentami i procedurami.
  Stały wgląd w raporty
  Dzięki naszej dedykowanej platformie online, zawsze będziesz miał natychmiastowy dostęp do bieżących postępów w realizacji swoich zadań - bez maili, telefonów i straty czasu.
  Jak to działa?
  1
  Analiza i budowanie strategii
  Opracujemy wspólną wizję wsparcia prawnego oraz strategię zgodną w Twoimi celami biznesowymi.
  2
  Wyznaczenie opiekuna klienta
  Dedykowany prawnik przygotuje wszystkie materiały niezbędne do rozpoczęcia pracy i pozostanie w stałym kontakcie od pierwszego dnia.
  3
  Audyty i raporty
  Dokonamy przeglądu wszystkich obszarów prawnych związanych z Twoją działalnością i przygotujemy podsumowujący raport oraz listę priorytetowych zadań do wykonania.
  4
  Obsługa prawna
  Rozpoczynamy pracę nad Twoimi zadaniami. W każdej chwili możesz się dowiedzieć, jaki jest postęp projektu i ile czasu mu poświęciliśmy.

  Pozwól sobie skupić się na misji firmy i jej wynikach
  Autorskie podejście do zarządzania projektami pozwala nam na skuteczną kompleksową realizację prac - od wyznaczenia celów projektu przez opracowanie strategii i jej realizację.

  W konsekwencji pozwala to naszym klientom na maksymalizację zysków przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości zasobów.
  Dodatkowe korzyści w skrócie
  24/7 dostęp do raportów z Twojego projektu
  Dzięki naszej dedykowanej platformie internetowej, zawsze będziesz miał natychmiastowy dostęp do aktualnego postępu swoich spraw - bez maili, telefonów i straty czasu.
  Twój prawnik jest zawsze dostępny w razie potrzeby
  W każdym momencie, co najmniej dwóch prawników zna wszystkie szczegóły Twojej sprawy. Dzięki temu projekt przebiega bez zakłóceń, a Ty jesteś na bieżąco informowany o wszelkich zmianach.
  Aktualne informacje są zawsze w zasięgu ręki
  Nadzorowanie projektów wymaga dokładnych danych w czasie rzeczywistym. Będąc na bieżąco, możesz szybko reagować na zagrożenia i eliminować je, zanim staną się problemami.
  Real-time project status dashboard Wołoszański & Partners
  1
  1
  Monitoruj postępy projektu w czasie rzeczywistym za pomocą systemu online
  Korzystaj z naszego systemu online i otrzymuj na bieżąco dane o postępie projektu, w tym o realizacji poszczególnych zadań, ogólnym postępie projektu, prognozowanym czasie pracy w porównaniu z czasem rzeczywistym - dla poszczególnych działów lub całej firmy.
  2
  2
  Bezpośrednio zarządzaj uprawnieniami dostępu
  Oprócz funkcji dodawania użytkowników i zarządzania nimi, administratorzy mogą również zarządzać uprawnieniami dostępu do projektów, działów i zadań. Wystarczy jedno kliknięcie, aby administratorzy mogli kontrolować, do których plików i folderów mają dostęp użytkownicy.
  3
  3
  Możliwość szybkiej oceny wydajności względem celów
  Skorzystaj z naszych raportów przedstawiających wizualizację danych do prezentacji informacji w czytelny i zrozumiały sposób, zachowując przejrzystość, spójność i graficzną reprezentację danych.
  Nasza sprawdzona metoda zarządzania projektami zapewnia 100% ciągłości obsługi w każdej sprawie.
  Masz stały dostęp do doświadczonych prawników, którzy znają dokładnie szczegóły Twojego projektu. Nie musisz się martwić o nieobecności czy zwolnienia lekarskie - jeśli jeden z prawników przebywa na urlopie, drugi natychmiast udzieli Ci konsultacji.

  Prawnicy, którzy rozumieją Twój biznes.
  Zawsze w Twoim zasięgu.
  Gwarantujemy szybkość działania.
  1
  1
  Project manager - prawnik
  Prawnik, który zajmuje się Twoją firmą lub projektem. Twój Project Manager przygotuje wszystkie niezbędne materiały, których potrzebujesz na początek i będzie w Twoim zasięgu od pierwszego dnia. Będzie również pilnował terminów i przydzielał zadania innym prawnikom kancelarii.
  2
  2
  Dyżurny prawnik
  Prawnik, który jest w pełni poinformowany o wszystkich szczegółach Twojego projektu. Współpracuje ściśle z Twoim Project managerem i jest gotowy do przejęcia projektu w razie potrzeby. Do projektu może zostać przydzielony więcej niż jeden dyżurny prawnik, w zależności od skali projektu.
  Dlaczego Wołoszański i Wspólnicy?
  Rozumiemy specyfikę biznesu i fakt, że decyzje podejmowane w jednym obszarze działalności często mają wpływ na inne obszary działalności. Dlatego gwarantujemy, że współpracując z naszą kancelarią, otrzymasz kompleksowe rozwiązania. Będą one uwzględniały wszystkie aspekty funkcjonowania Twojej organizacji.

  Nie musisz nam wierzyć na słowo - przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów:
  Co klienci mówią o współpracy z nami?
  Wołoszański & Partnerzy to zespół o rozległej wiedzy, który cechuje się wyjątkową dynamiką i skutecznością działania. Dla nas ogromną wartością dodaną jest poczucie partnerstwa, jakie zyskujemy podczas współpracy z nimi. Biorą pod uwagę interesy wszystkich stron i dostarczają korzystne rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku. Z kancelarią Michała Wołoszańskiego z sukcesem zrealizowaliśmy skomplikowany proces fuzji i przejęcia oraz restrukturyzacji, dlatego gorąco polecam ten zespół do współpracy w zakresie wszelkich usług prawnych.
  Emilia García
  Właścicielka i zarządzająca spółką Rosinter Restaurants
  W Web Shield dostarczamy rozwiązania, które pomagają bankom i dostawcom usług płatniczych w identyfikacji ukrytych ryzyk. Z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy już od 5 lat przy przedsięwzięciach związanych z fuzjami i przejęciami. Zespół zapewnił nam kompleksową obsługę, koordynowali pracę zewnętrznych usługodawców, a także dotrzymywali ustalonych harmonogramów. Doceniamy ich niezwykle indywidualne podejście i szybkie, ale jednocześnie rozważne działanie.
  Dr. H.C. Christian Chmiel
  Założyciel Web Shield Group, Dyrektor Generalny w latach 2014-2021
  Jako Grupa KRESK właściciel marek SVR, Lazartigue i FILLMED działających w sektorze dermokosmetyków oraz rozwiązań dla medycyny estetycznej współpracujemy z Kancelarią Wołoszański i Wspólnicy od kilku lat. Korzystamy z pomocy prawnej w sprawach statutowych oraz dotyczących bieżącej działalności spółek. Dzięki pomocy, ale przede wszystkim kompetencjom i profesjonalnemu podejściu mec. Wołoszańskiego i jego współpracowników, mogliśmy sprawnie zrealizować kompleksowe projekty jak np. wprowadzenie RODO.
  Dzięki doskonałej znajomości przez Kancelarię zagadnień z różnych obszarów prawa, pro-biznesowemu podejściu, reagowaniu z wyprzedzeniem na zmieniające się otoczenie, rzetelności i terminowości możemy być pewni, że nasze sprawy są w dobrych rękach. I rzecz najważniejsza: mec. Wołoszański i jego współpracownicy to zespół młodych, zaangażowanych, dynamicznych ludzi z otwartymi głowami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią i z całym przekonaniem polecamy.
  Monika Nowak-Bartyzel
  Dyrektor Generalny w Fillmed Polska
  Z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy od 2013 roku. Świadczymy usługi IT w ponad 70 krajach, dlatego tak ważne jest dla nas posiadanie partnera, z którym współpraca przebiega płynnie, profesjonalnie i z łatwością. Michał Wołoszański i jego zespół są skuteczni, komunikatywni i bardzo szczerzy w swojej trosce o nas jako klientów. Łączą ekspertyzę prawną z głębokim zrozumieniem naszego otoczenia biznesowego, dynamicznie reagując na wszelkie zmiany.
  Bohumil Farsky
  Krajowy manager sprzedaży w Quadient Czech ltd.
  Zespół Kancelarii Wołoszański & Partnerzy zapewnił doskonałe wsparcie prawne dla spółek, którymi zarządzałem i którym doradzałem przez wiele lat. Był zaangażowany między innymi w prace związane z fuzjami i przejęciami dla Wawa Taxi oraz SIXT Rent a Car. Specjaliści z tej kancelarii wykraczają poza ramy analizy transakcji, przy czym są profesjonalni i łatwo się z nimi współpracuje. Gorąco polecam ten zespół w zakresie doradztwa prawnego, strategii, a także działań.
  Paweł Reczyński
  Prezes Zarządu EURORENT sp. z o.o. w latach 2006 - 2014,
  Doradca Zarządu WaWa TAXI
  Astri Polska jest wiodącą firmą w polskim sektorze kosmicznym. Specjalizujemy się w dziedzinie elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług kosmicznych, a z kancelarią Wołoszański & Partnerzy współpracujemy od 2015 roku. W tym czasie jej zespół dał się poznać jako dynamiczni, inteligentni i pro-biznesowi prawnicy. Z zaangażowaniem wspierają nas podczas negocjacji i mają głębokie zrozumienie wysoce technicznych zagadnień. Mogę ich tylko gorąco polecić.
  Jacek Mandas
  Dyrektor Generalny Astri Polska w latach 2016-2021

  Warning: Undefined array key "button" in /wp-content/themes/wlaw/template-parts/single-service-content.php on line 254