• PL
 • EN
 • Olga Kolomiiets

  Olga Kolomiiets

  Dyrektor ds. Marketingu

  Specjalizacje:

  Marketing cyfrowy
  Inbound marketing
  PR i branding
  Zarządzanie projektami

  Branże:

  IT
  Startupy
  Firmy kryptowalutowe
  Intralogistyka i inżynieria przemysłowa

  Doświadczenie:

  Olga specjalizuje się w marketingu 360° od ponad 13 lat. Jest entuzjastką nowych sposobów łączenia doświadczeń użytkowników online i offline w celu zwiększenia świadomości marki i wzrostu przychodów firm.

  Jej wiedza obejmuje obszary pozyskiwania i utrzymania potencjalnych klientów w oparciu o najlepsze praktyki inbound marketingu. Olga współpracowała z klientami biznesowymi z całego świata, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Portugalii i Polski.

  Regularnie prowadzi wykłady gościnne z Digital Marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego.

  Edukacja:

  Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Marketingowe na Akademii Leona Koźmińskiego (Warszawa, Polska) oraz Aston University (Birmingham, Wielka Brytania). Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego.

  Publikacjie:

  Customer Disposition to Value Co-Creation Activities, opublikowany w Journal of Management and Business Administration. Central Europe - czasopismo naukowe poświęcone zarządzaniu w instytucjach sektora publicznego i prywatnego, publikujące wyniki badań oraz analizy i przeglądy teoretyczne.

  Poznaj naszych specjalistów

  Członkowie naszego zespołu to prawnicy wyspecjalizowani w różnych obszarach prawa, znani ze szczególnej skuteczności w obsłudze wyjątkowo skomplikowanych spraw.