• PL
 • EN
 • Digital safety with WLAW

  Bezpieczeństwo biznesowe tkwi w szczegółach

  Chroń swoją prywatność dzięki naszym osłonom kamer internetowych.
  Home Chroń swoją prywatność dzięki naszym rozwiązaniom prawnym i technologicznym

  Może już to wiesz, ale nasza kancelaria od dłuższego czasu rozdaje osłony kamer internetowych. I nie jest to jedynie przypadkowy gadżet, który zdecydowaliśmy się wręczać klientom tylko dlatego, że jest zabawny.

  W kancelarii Wołoszański i Wspólnicy dbamy o bezpieczeństwo i prywatność naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa firm naszych klientów – zarówno w kwestii prawnej, jak i technicznej.

  Ludzie często zapominają, że wbudowana kamera w laptopie cały czas skierowana jest na twarz użytkownika. W przypadku niepodjęcia wystarczających kroków bezpieczeństwa, kamera może być podłączona do Internetu i dostępna dla wszystkich, którzy wiedzą, jak wykorzystać luki w zabezpieczeniach.
  Wołoszański & Partners keeps your business safe
  1
  1
  Zabezpiecz swoją prywatność w zaledwie kilka sekund
  Nasze osłony kamer internetowych są praktycznym, łatwym i bezpiecznym w użyciu rozwiązaniem, które w żaden sposób nie wpływa na wydajność i użyteczność laptopa. Wystarczy nakleić osłonę na laptopa w miejscu, gdzie znajduje się wbudowana kamera internetowa, aby uzyskać dodatkową warstwę fizycznego bezpieczeństwa, której nie złamie żaden haker.
  2
  2
  Łatwy montaż i obsługa
  Dzięki samoprzylepnej konstrukcji montaż osłony zajmuje tylko kilka sekund. Po jej założeniu wystarczy użyć mechanizmu przesuwnego, aby zakryć kamerę internetową, gdy nie jest ona używana. Zapewni to nie tylko ochronę prywatności w domu lub w biurze, ale także ochroni kamerę przed zadrapaniami i brudem.
  Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
  W kancelarii Wołoszański i Wspólnicy zapewniamy firmom bezpieczeństwo w ciągle zmieniającym się świecie prawnym i cyfrowym oraz pomagamy im w pełni wykorzystać nowe możliwości rynkowe.
  1
  1
  Uważamy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
  Staramy się zapobiegać problemom zanim staną się problemami. Jeśli chodzi o aspekty prawne, planowanie strategiczne i negocjacje biznesowe, ochronę danych i bezpieczeństwo cyfrowe – aktywnie wspieramy naszych klientów w różnych aspektach ich działalności.
  2
  2
  Wykorzystujemy innowacje i szanujemy cyfrową prywatność.
  Wykraczamy poza zwykłe przestrzeganie przepisów. Nasze zasady dotyczące poszanowania prywatności cyfrowej są częścią wyjątkowej kultury korporacyjnej.
  Digital safety with WLAW
  Zawsze jesteśmy o krok przed potrzebami klienta i jesteśmy gotowi wskazać drogę do ich realizacji.