• PL
 • EN
 • Porady prawne

  Sięgnij po porady prawne na najwyższym poziomie

  Szukasz profesjonalnej pomocy w kwestiach prawa? W takim wypadku nie mogłeś trafić lepiej. Nasza firma specjalizuje się w doradztwie prawnym i chętnie otoczymy Cię swoją opieką. Koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą i przekonaj się, że nie tylko znamy się na prawie, ale też potrafimy przekształcić tę wiedzę w praktyczne rozwiązania dla biznesu. 

  Naszą największą siłą jest połączenie wiedzy merytorycznej, umiejętności zarządzania projektami i doświadczenia obejmujące kilkanaście lat dotychczasowej działalności. Przez ten czas radziliśmy sobie z wieloma problemami prawnymi trapiącymi biznesy w różnego rodzaju branżach, co też ukształtowało naszą znajomość realiów wielu rynków w Polsce i za granicą. 

  Nawiązaliśmy współpracę z prawie 100 kancelariami prawnymi na całym świecie. To pozwala nam skutecznie pomagać przedsiębiorcom działającym lokalnie, jak i na scenie międzynarodowej. 

  Nie zamykamy się tylko na wąskie przypadki i specjalistyczne doradztwo prawne. Działamy wszechstronnie, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty działalności danego biznesu. Dzięki temu możemy przygotowywać kompleksowe rozwiązania, w których uwzględnimy każdy aspekt biznesu naszych Klientów.

  Jeżeli nie interesują Cię półśrodki, tylko skuteczne rozwiązania, to jesteśmy wyborem właśnie dla Ciebie!

  Fachowe doradztwo prawne – kto na tym skorzysta? 

  Eksperci naszej kancelarii prawnej codziennie wspierają duże i małe firmy działające w obszarze IT i telekomunikacji, w branży motoryzacyjnej i aerokosmicznej, farmaceutycznej i kosmetycznej oraz na rynkach finansowych i kryptowalutowych. Czy to wyczerpująca lista naszych specjalizacji? Absolutnie nie. Obsługujemy firmy z branży e-commerce i digital marketing, gastronomii i dowozu jedzenia i wiele innych, a poza tym pomagamy założyć spółkę w Polsce czy też przeprowadzić ekspansję za granicę.

  Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a nasz profesjonalny zespół fachowców przygotowuje rozwiązania dopasowane do specyfiki danej branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć doradztwo prawne idealnie dostosowane do potrzeb i klienta, często przekraczając jego oczekiwania.

  Oferujemy rozwiązania prawne dla korporacji międzynarodowych, małych i średnich firm, start-upów, a nawet in-house prawników. Przykładamy ogromną wagę do optymalizacji zadań i staramy się maksymalnie odciążyć naszych klientów działając w ramach wcześniej ustalonego budżetu. 

  By to osiągnąć, nie boimy się sięgać po najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Codziennie stawiamy kolejne kroki w kierunku pełnej digitalizacji procesów w naszej kancelarii, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się komfortem efektywnej współpracy bez zbędnej straty czasu i pieniędzy. 

  Konsultacje prawne – zadbamy o Twoją działalność 

  Firmy decydujące się na współpracę z naszą kancelarią mogą zlecić nam zajęcie się wieloma obszarami prawa związanymi z ich funkcjonowaniem. Dzięki zgranej komunikacji w zespole i proaktywnym podejściu zapewniamy kompleksową realizację projektów zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki temu nie musisz zatrudniać różnych doradców do poszczególnych zagadnień czy też w trybie ekspresowym szukać niszowego specjalistę – zadbamy o wszystko w ramach naszej obsługi. 

  Jednym z kluczowych zakresów naszej działalności jest outsourcing usług prawnych. To praktyczna opcja, która pozwala na oszczędność czasu i kosztów, przez co decyduje się na nią coraz więcej klientów. Rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku korporacji, ale także średnich i małych firm, ponieważ pozwala mieć fachowe wsparcie prawne we wszystkich aspektach działalności firmy bez konieczności posiadania własnych działów prawnych, a co za tym idzie – wysokich kosztów ich utrzymania. 

  Każda firma decydująca się na nasze doradztwo prawne dostaje własnego opiekuna klienta, który zapewnia sprawną komunikację i na bieżąco odpowiada na wszystkie potrzeby. Nie oferujemy gotowych uniwersalnych rozwiązań, tylko opracowujemy indywidualne strategie na podstawie szczegółowych analiz i audytów. W ten sposób będą one w pełni dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

  Nasz outsourcing usług prawnych pozwoli Ci w pełni zająć się najważniejszymi aspektami działalności Twojej firmy bez konieczności angażowania się zbytnio w tematy prawne. 

  Porady prawne dla firm, które rozpoczynają działalność i wchodzą na nowe rynki

  Nasze konsultacje prawne są oferowane na każdym etapie działalności. Pomożemy Ci między innymi z zakładaniem firmy, gdzie doświadczenia naszych ekspertów i znajomość polskich realiów biurokratycznych znacznie usprawni cały proces. Zapewniamy także pełne doradztwo prawne dla startupów. 

  Możemy również wykonać audyty zgodności prawnej dla już funkcjonującego przedsiębiorstwa, dzięki czemu wykryjemy wszystkie ryzyka prawne i wdrożymy odpowiednie działania, by zapobiec im zanim staną się realnym problemem. Dzięki temu firma będzie mogła funkcjonować w pełni bezpiecznie. 

  Sprzyjamy także wszystkim firmom chcącym realizować swoją działalność przy użyciu nowoczesnych technologii. Doradzamy w zakresie ochrony własności intelektualnej i wdrażania nowych regulacji prawnych powiązanych z innowacyjnymi metodami organizacji pracy. 

  Klienci również często zwracają się do nas planując ekspansję na rynki zagraniczne. Mamy bardzo głębokie doświadczenie w tej dziedzinie, a nasze konsultacje prawne dzięki międzynarodowej sieci kontaktów zapewniają szybkość i pełne bezpieczeństwo przy działaniu za granicą. 

  Sprawdź nasze pozostałe usługi i porady prawne online

  W celu zapoznania się z resztą usług dostępnych w ramach współpracy z naszą kancelarią, gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej listy zamieszczonej na naszej stronie. Znajdziesz u nas wsparcie w kwestiach ochrony danych osobowych czy e-commerce, fuzjach i przejęciach, prawie spółek i ładzie korporacyjnym, prawie pracy, przy zakupach i zarządzaniu nieruchomościami, a także sporach i postępowaniach sądowych. 

  Nasze doradztwo prawne jest bardzo wszechstronne i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wiele Twoich potrzeb. Jeżeli na liście naszych usług nie widzisz dziedzin, które Cię interesują, to koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie omówimy z Tobą indywidualnie nasze możliwości w kwestii zaoferowania Ci satysfakcjonujących porad prawnych.

  Co istotne, chociaż nasza siedziba mieści się w Warszawie, to nasze usługi są dostępne dla klientów z całego kraju. Oferujemy profesjonalne konsultacje prawne online i narzędzia, które pozwolą Ci trzymać rękę na pulsie niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Postaw na pełen komfort, sprawną komunikację i jakość, na której możesz polegać. 

  Oferujemy także porady prawne online i stacjonarne dla osób posługujących się językiem ukraińskim i chcących prowadzić działalność w naszym kraju. Nasi wykwalifikowani i wielojęzyczni specjaliści będą w tej kwestii nieocenioną pomocą. 

  Doradztwo prawne online – zadbaj o swoją wygodę 

  Korzystanie z naszych usług zakłada Twój pełen komfort i poświęcenie minimalnych zasobów czasowych. Przy ustanowionej współpracy zapewniamy pełen wgląd we wszystkie przygotowywane strategie, a także raportujemy na bieżąco postęp wdrażanych przez nas rozwiązań. 

  Oprócz tego, że zostanie Ci przydzielony dedykowany opiekun, możesz sprawdzać także wszystkie raporty w strefie klienta online. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji dwadzieścia cztery godziny na dobę, by móc zapoznać się z nimi wtedy, kiedy Ty masz na to czas. 

  Nasze doradztwo prawne online przebiega bardzo sprawnie, co potwierdzają liczne rekomendacje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zakresie naszych działań i metodach pracy, zachęcamy do pobrania broszury informacyjnej dostępnej na naszej stronie.

  W przypadku gdy jesteś nowym klientem i nie jesteś pewien, czy chcesz zdecydować się na nasze porady prawne online, zapraszamy do nawiązania kontaktu przy pomocy udostępnionego na naszym portalu formularza. Konsultacje wstępne są w pełni darmowe, więc na ich podstawie, bez żadnych wcześniejszych zobowiązań, będziesz mógł zdecydować się, czy chcesz skorzystać z naszej oferty.

  Nie czekaj dłużej i odezwij się do nas. Doradztwo prawne online i stacjonarne, które zapewniamy, przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa działalności Twojej firmy, a także oszczędzi Ci nerwów, czasu oraz pieniędzy. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów i rozwijaj swój biznes w pełni optymalnych warunkach!