• PL
 • EN
 • Łukasz Kudela Participated in a Three-Day Intensive Coaching Programme for Young Professionals in Lisbon - Wołoszański & Partners Law Firm

  Z Lizbony, z wiedzą

  Relacje z udziału naszego prawnika w Impact Academy: 3-dniowym intensywnym programie coachingowym dla młodych profesjonalistów
  Home Z Lizbony, z wiedzą: relacje z udziału naszego prawnika w Impact Academy

  Dla prawników nie liczą się tylko książki prawnicze i sale sądowe. Poszukują oni również możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Przykładowo, nasz radca prawny Łukasz Kudela wziął niedawno udział w Impact Academy Staff Coaching Programme w dniach 24-26 maja, aby doskonalić swoje umiejętności przywódcze i wiedzę biznesową.

  To ekscytujące wydarzenie, zorganizowane w urokliwej Lizbonie, przyciągnęło około 40 młodych i ambitnych profesjonalistów z całego świata. Wszystkich uczestników łączył ten sam cel – stać się skutecznymi liderami w swoich organizacjach.

  Łukasz Kudela Participated in a Three-Day Intensive Coaching Programme for Young Professionals in Lisbon - Wołoszański & Partners Law Firm Łukasz Kudela Participated in a Three-Day Intensive Coaching Programme for Young Professionals in Lisbon - Wołoszański & Partners Law Firm

  Harmonogram pękał w szwach od warsztatów, dyskusji grupowych i ćwiczeń polegających na rozwiązywaniu problemów w parach. Joanna Keeling i Elisabet Vinberg Hearn, duet prowadzący szkolenie, zadbały o to, by sesje były równie żywe, co pouczające, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zaangażowali się w zajęcia.

  Pomimo napiętego harmonogramu, uczestnicy mieli też czas na odpoczynek, relaks i poznanie się poza salą konferencyjną. Oczywiście Łukasz oczywiście nie omieszkał zwiedzić Lizbony, skosztować lokalnych przysmaków i udać się na pielgrzymkę do słynnego Estádio da Luz (absolutna konieczność dla każdego entuzjasty piłki nożnej).

  Po powrocie do Warszawy Łukasz promieniał świeżymi pomysłami i motywacją. Ale jego pragnienie nauki jest dalekie od zaspokojenia. Zaletą Impact Academy jest to, że podróż nie kończy się wraz z zakończeniem konferencji. W nadchodzących miesiącach Łukasz i jego koledzy będą wykorzystywać zdobytą wiedzę i dzielić się ze sobą osiągnięciami i wyzwaniami.

  W końcu czyż nie o to chodzi w prawdziwym networkingu – o wspólną pracę, wspólny rozwój i tworzenie wartości, która przynosi korzyści wszystkim?

  Alliott Global Alliance

  Wołoszański & Partners is proud to be a member of Alliott Global Alliance, as the only law firm member in Poland.

  Założony w 1979 roku Alliott Global Alliance, z ponad 215 firmami członkowskimi w 94 krajach, jest międzynarodowym stowarzyszeniem niezależnych firm prawniczych, księgowych i doradczych.

  Kancelaria Wołoszański i Wspólnicy jako jedyna kancelaria w Polsce może poszczycić się przynależnością do Alliott Global Alliance.