• PL
 • EN
 • Outsourcing of legal services

  6 argumentów za outsourcingiem procesów prawnych

  Spraw, aby działał na korzyść Twojej firmy.
  Home 6 argumentów za outsourcingiem procesów prawnych

  Żyjemy w dynamicznym środowisku, w którym czas to pieniądz. Istnieje granica tego, ile można osiągnąć w ciągu dnia. Pomimo największych wysiłków podejmowanych przez cały personel w firmie, ze względu na ograniczenia czasowe nie zawsze możliwe jest wykonanie wszystkich powtarzalnych zadań w zakresie prawa.

  Firmy zazwyczaj wybierają łatwe rozwiązanie i zwracają się do prawnika na podstawie polecenia lub stopnia naukowego, który posiada, nie sprawdzając, czy dana osoba ma specjalistyczną wiedzę w zakresie działalności firmy. Jako że zwrócenie się do dowolnego prawnika wiąże się z kosztami, ponieważ mogą oni mieć zbyt wiele pracy, aby poświęcić należytą uwagę Twojej sprawie lub, jak wspomnieliśmy wcześniej, nie specjalizują się w Twojej dziedzinie, wiele firm zaczyna zdawać sobie sprawę, jak trudno znaleźć wykwalifikowanych specjalistów idąc tą drogą.

  Istnieją dwa rozwiązania tego problemu. Możesz założyć wewnętrzny dział prawny w firmie albo zdecydować się na outsourcing usług prawnych do kancelarii. Chociaż internalizacja może być optymalnym rozwiązaniem w przypadku niektórych dobrze ugruntowanych firm, nie wszyscy czuliby się z tym komfortowo ze względu na brak zasobów, umiejętności i fizycznych miejsc pracy. To właśnie dla takich firm stworzony została nasza usługa.

  Outsourcing prawny, który polega na zleceniu przez firmę wykonania czynności prawnych zewnętrznej kancelarii, przeszedł długą drogę i stał się normą w dzisiejszych czasach. Wiele firm chce współpracować z naszą kancelarią w świetle łatwości, z jaką mogą zdjąć ciężar ze swoich ramion, uwalniając się od wszelkich kłopotów prawnych i skupiając się na tym, co robią najlepiej. Zadania takie jak prowadzenie badań prawnych, skrupulatne analizowanie i sporządzanie dokumentów oraz oferowanie wsparcia prawnego i porad są czasochłonne, a przekazując nam niektóre z tych obowiązków możesz odetchnąć z ulgą wiedząc, że Twoja firma jest w dobrych rękach.

  Cały proces outsourcingu jest niezwykle prosty. Po tym, jak się do nas zwrócisz, zaczniemy zbierać informacje na temat wymagań Twojej firmy, aby upewnić się, że jesteśmy zgodni co do zakresu pracy. Następnie skontaktujemy Cię z wykwalifikowanym prawnikiem, który zawsze będzie do Twojej dyspozycji. Po szczegółowej ocenie zaprojektujemy plan działania i przeprowadzimy Cię przez cały proces.

  Korzyści płynące z outsourcingu usług prawnych.
  W przeciwieństwie do internalizacji w firmie, korzyści, które otrzymujesz w zamian za outsourcing czynności prawnych są niezwykle atrakcyjne. Obejmują one zwiększenie zysków, produktywności i wydajności - a to tylko kilka z nich. Rzućmy okiem na niektóre z tych korzyści, co pozwoli Ci zdecydować, czy outsourcing jest dla Ciebie.
  Outsourcing of legal services - Woloszanski & Partners Law Firm
  1
  1
  Obniż koszty jednocześnie zwiększając produktywność.
  Najważniejszym powodem, dla którego firmy się do nas zgłaszają jest redukcja kosztów. Otrzymują od nas doskonałą wiedzę za przystępną cenę, pozostając w ramach swojego budżetu. W rezultacie zaoszczędzone pieniądze mogą zainwestować w rozwój własnego biznesu.
  2
  2
  Zminimalizuj obciążenie pracą i skup się na rozwoju biznesu.
  Outsourcing do naszej kancelarii pozwoli Twojemu personelowi skupić się na wykonywanych zadaniach i zmniejszyć ilość raportów, które muszą skanować i przetwarzać.
  3
  3
  Oszczędzaj czas na szukaniu odpowiednich ludzi.
  Dzięki outsourcingowi swojej pracy do nas nie musisz już zajmować się poszukiwaniem idealnej osoby do pracy, ponieważ pomoc prawna od doświadczonego w Twoim obszarze działalności prawnika zostanie przydzielona zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  4
  4
  Nie będziesz już się martwić nieobecnościami lub zwolnieniami lekarskimi.
  Przydzielamy Ci nawet nie jednego a co najmniej dwóch wykwalifikowanych prawników do pracy nad Twoją sprawą przez cały czas, aby nigdy nie było sytuacji, w której nie ma nikogo, kto mógłby zarządzać Twoimi sprawami prawnymi.
  5
  5
  Miej aktualne informacje na wyciągnięciu ręki.
  Dzięki naszemu zautomatyzowanemu oprogramowaniu nie musisz już marnować swojego cennego czasu i zadawać sobie trudu na kontakt telefoniczny lub mailowy, ponieważ możesz zobaczyć wszystko, jak na dłoni i mieć dostęp do aktualnych informacji na wyciągnięcie ręki.
  6
  6
  Chroń poufną komunikację dzięki przywilejowi tajemnicy adwokata i klienta.
  Nie ujawniamy ani nie udostępniamy żadnych informacji osobom z zewnątrz i chronimy prywatność Twoich danych. Będziesz korzystać z przywileju tajemnicy między adwokatem a klientem, który chroni komunikację między profesjonalnym radcą prawnym a klientami, w przeciwieństwie do prawników wewnętrznych.

  Nasza kancelaria jest jedną z wiodących firm w branży, a my zajmujemy się tą dziedziną od ponad dekady, pracując z najlepszymi firmami. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, a jedną z rzeczy, które traktujemy szczególnie poważnie jest bezkompromisowość w kwestii jakości.

  Łącząc z nami siły otrzymasz wyjątkowe usługi z zakresu outsourcingu prawnego i wsparcie od naszego wyspecjalizowanego zespołu prawników. Jesteśmy dumni z naszej dogłębnej wiedzy, precyzji, wydajnej technologii i wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie.

  Podsumowując outsourcing usług prawnych do naszej kancelarii jest świetnym rozwiązaniem dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które nie chcą zadawać sobie trudu obsługi złożonych zadań i szukają alternatywnego rozwiązania w przystępnej cenie. Jeśli kiedykolwiek będziesz nas potrzebować, nasz utalentowany zespół prawników jest zawsze do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że poinformujesz nas o swoim problemie, a my zajmiemy się resztą. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszego outsourcingu usług prawnych, zapoznaj się z sekcją Usługi