• PL
 • EN
 • Wołoszański & Partners Law Firm at the 2023 CEE/SEE Regional Meeting in Bucharest

  Nasza kancelaria na spotkaniu regionu CEE/SEE w Bukareszcie

  Razem z ponad 30 członkami Alliott Global Alliance.
  Home Nasza kancelaria na spotkaniu regionu CEE/SEE w Bukareszcie

  Kolejna międzynarodowa konferencja i wspaniałe spotkanie z członkami Alliott Global Alliance (AGA) za nami! Regionalna konferencja CEE/SEE 2023 zebrała przedstawicieli z Austrii🇦🇹, Bulgarii🇧🇬, Francji🇫🇷, Niemiec🇩🇪, Grecji🇬🇷, Węgr🇭🇺, Włoch🇮🇹, Macedonii Północnej🇲🇰, Polski🇵🇱, Rumunii🇷🇴, Słowacji, Slovenii🇸🇰, Hiszpanii🇪🇸, Turcji🇹🇷i Wielkiej Brytanii🇬🇧, łącznie około 40+ osób.

  Wydarzenie miało na celu wzmocnienie relacji pomiędzy członkami AGA reprezentującymi alians w swoich jurysdykcjach. Program spotkania obejmował również dyskusję na temat tego, w jaki sposób alians może wzmocnić swoją pozycję jako partner z wyboru dla międzynarodowych firm działających w tym regionie Europy.

  Wołoszański & Partners Law Firm at the 2023 CEE/SEE Regional Meeting in Bucharest

  W części formalnej każda z firm członkowskich opowiadała o warunkach prowadzenia biznesu w swoim kraju. My oczywiście nie wahali się poruszyć tematu, jak założyć firmę w Polsce i jakie niuanse formalne i nieformalne warto wziąć pod uwagę. Michał Wołoszański, Partner Zarządzający naszej kancelarii, podzielił się z uczestnikami założeniami jednej z naszych wiodących usług – outsourcingu usług prawnych. Pokazał na przykładach, dlaczego taki model współpracy jest opłacalny i efektywny dla klienta.

  Była to również doskonała okazja do networkingu, który w przypadku społeczności Alliott Global Alliance nabiera nowego znaczenia. Bowiem motto stowarzyszenia, “Not just an alliance. But one global family” to nie tylko słowa. Odczuliśmy to na sobie, gdy trzy lata temu dołączyliśmy do AGA, a teraz cieszymy się, że możemy gorąco powitać w rodzinie jej nowych członków.

  Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do Radu Sora z kancelarii prawnej Sora & Associates, członka AGA w Rumunii, który był gospodarzem wydarzenia – za fantastyczną atmosferę i niezapomniane chwile spędzone w Bukareszcie.

  Alliott Global Alliance

  Wołoszański & Partners is proud to be a member of Alliott Global Alliance, as the only law firm member in Poland.

  Założony w 1979 roku Alliott Global Alliance, z ponad 215 firmami członkowskimi w 94 krajach, jest międzynarodowym stowarzyszeniem niezależnych firm prawniczych, księgowych i doradczych.

  Kancelaria Wołoszański i Wspólnicy jako jedyna kancelaria w Polsce może poszczycić się przynależnością do Alliott Global Alliance.