• PL
 • EN
 • Europejska Konferencja na Malcie organizowana przez Alliott Global Alliance

  Ponad 50 delegatów z wielu krajów europejskich
  Home Wołoszański i Wspólnicy na Europejskiej Konferencji Regionalnej na Malcie
  Wołoszański i Wspólnicy na Regionalnej Europejskiej Konferencji na Malcie

  W tym roku nasz zespół miał przyjemność osobiście spotkać się z członkami Alliott Global Alliance z całej Europy po raz pierwszy od czasu, gdy połączyliśmy siły w grudniu 2020 r. Spotkanie odbyło się na słonecznej Malcie, znanej z malowniczej scenerii, w ciągu 3 dni od 4 do 6 listopada podczas Europejskiej Konferencji Regionalnej.

  Po nawiązaniu współpracy i zdalnej pracy z członkami firm Alliott Global Alliance zostaliśmy powitani z otwartymi ramionami w ciepłej i przyjaznej atmosferze na konferencji. Zjazd przyciągnął ponad 50 delegatów z wielu krajów europejskich, w tym między innymi Wielkiej Brytanii 🇬🇧, Francji 🇫🇷, Włoch 🇮🇹, Portugalii 🇵🇹, Hiszpanii 🇪🇸, Węgier 🇭🇺, Izraela 🇮🇱, Turcji 🇹🇷, Belgii 🇧🇪, Słowenii 🇸🇮, Cypru 🇨🇾, Grecji 🇬🇷, Malty 🇲🇹, Holandii 🇳🇱, Niemiec 🇩🇪, Polski 🇵🇱, Irlandii 🇮🇪, Rumunii 🇷🇴 i tak dalej, i tak dalej.

  Michał Wołoszański at Malta Conference 2021

  “To było wspaniałe wydarzenie oraz idealna szansa na spotkanie i rozmowę z naszymi przyjaciółmi z Alliott Global Alliance” – mówi Michał Wołoszański, Partner Zarządzający naszej kancelarii.

  “Cieszę się, że mieliśmy okazję do omówienia naszych planów współpracy międzynarodowej oraz przedyskutowania praktycznych kroków do ich wdrożenia.”

  Mnóstwo merytorycznych wykładów, sesje panelowe oraz dyskusje przy okrągłym stole w tematach biznesowych dostarczyły inspiracji i przykładów jak działać w zmieniających się warunkach biznesowych. Ponadto wymieniliśmy się spostrzeżeniami na temat tego, jak dowodzić, jednocześnie nawiązując i utrzymując dobre relacje z klientami w środowisku po COVID-19.

  W ramach burzy mózgu przedyskutowaliśmy razem z kolegami różne pomysły biznesowe w tematach związanych z zarządzaniem kancelarią, w tym rekrutację i utrzymanie pracowników, rentowność firmy podczas i po pandemii, pracę w domu, itp.

  Musimy się przyznać, że spotkanie wzbudziło w nas jak i w naszych kolegach z innych krajów duży entuzjazm. Chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem, wizją i praktykami, angażowaliśmy się w intrygujące i prowokujące do myślenia dyskusje. Nic dziwnego więc, że taka otwarta wymiana myśli i poglądów pomogła zbudować więzi zaufania między naszym zespołem a innymi członkami Alliott Global Alliance (z czego nasi klienci będą czerpać korzyści!).

  Oprócz świetnych możliwości biznesowych i newtworkingowych, nasz zespół był również podekscytowany okazją zamienić ściany biura na zapierający dech w piersiach krajobraz.

  Woloszanski & Partners at Malta Conference 2021

  Krótko mówiąc, chociaż nasza podróż na Maltę była ściśle biznesowa, naprawdę cieszyliśmy się spędzonym tam czasem w gronie rodziny Alliott Global Alliance!

  Alliott Global Alliance jest światowym stowarzyszeniem niezależnych firm prawniczych, księgowych i konsultingowych. Członkowie stowarzyszenia często łączą siły w międzynarodowych projektach, aby zapewnić na całym świecie priorytetowe traktowanie i najwyższą jakość usług. Wyznaczają tym samym wspólne normy, warunki i standardy. Dzięki członkostwu w Alliot Global Alliance zapewniamy naszym klientom działającym w różnych jurysdykcjach, dostęp do niezliczonej ilości informacji, taktycznych wskazówek i wsparcia ze strony firm rozsianych po całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby tych członków Alliance, których klienci potrzebują pomocy prawnej w Polsce.

  Zawsze jesteśmy o krok przed potrzebami klienta i jesteśmy gotowi wskazać drogę do ich realizacji.