• PL
 • EN
 • WLAW @ 2022 EMEA Regional Conference in Budapest

  Nasza kancelaria na konferencji EMEA 2022 w Budapeszcie

  Razem z ponad 100 członkami Alliott Global Alliance z całego świata.
  Home Wołoszański i Wspólnicy na regionalnej konferencji EMEA 2022 w Budapeszcie

  Ostatnie trzy dni minęły dla naszego zespołu błyskawicznie. Jak się spodziewaliśmy, konferencja 2022 EMEA zorganizowana przez Alliott Global Alliance (“AGA”) okazała się strzałem w dziesiątkę, z jej wyjątkowymi prelegentami, sesjami i spotkaniami towarzyskimi!

  Dzięki temu, że liczba członków stale rośnie, mieliśmy przyjemność powitać i poznać wielu nowych “ludzi AGA” z całego świata. Do grona rodziny Alliott Global Alliance dołączyły Finlandia????????, Holandia????????, Maroko????????, Algieria???????? i Libia????????, Cameroon????????, Cypr????????, Francja????????, Estonia????????, Serbia????????, Słowacja????????, Bułgaria????????, Szwecja????????, Macedonia Północna????????, Indie????????, Arabia Saudyjska???????? i wiele innych.

  Podsumowując, w konferencji wzięło udział ponad 100 firm prawniczych i księgowych z ponad 40 krajów.

  Woloszanski & Partners Law Firm at 2022 EMEA Regional Conference by Alliott Global Alliance

  Jak zwykle, program wydarzenia wypełniony był po brzegi. I choć każdy dzień różnił się od poprzedniego, to jednak zawsze chodziło o to samo: jak wspólnie możemy lepiej obsługiwać naszych klientów i wspierać się nawzajem podczas pracy nad międzynarodowymi projektami.

  Inspirację czerpaliśmy od znakomitych prelegentów, takich jak Stuart Maister i Kevin Vaughan-Smith. Wspólnie z innymi uczestnikami aktywnie dyskutowaliśmy o tym, jak podnieść naszą wspólną wartość dla klienta, dzięki jeszcze lepszej współpracy między członkami AGA. Liderzy firm prawniczych i księgowych z różnych krajów dzielili się najlepszymi praktykami i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wykorzystują w zarządzaniu biznesem i obsłudze swoich klientów.

  Ponadto dowiedzieliśmy się o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w różnych krajach oraz poznaliśmy specyfikę prawa i podatków, które tam obowiązują. Nasi prawnicy są zawsze ciekawi i chętni do zdobywania takiej wiedzy. Są bowiem świadomi, że tego typu zagadnienia często przydają się przy prowadzeniu międzynarodowych spraw dla naszych klientów, a także pomagają w dokładnej i wnikliwej ocenie szans i ewentualnego ryzyka przedsięwzięć.

  Podczas konferencji nasz zespół miał okazję poznać tajniki prowadzenia biznesu na Węgrzech ???????? of Attili Mizséra – złotego medalisty olimpijskiego, trenera i byłego Dyrektora Sprzedaży Skarbowej w UniCredit Bank Hungary. Mizsér jest osobą, która łączy osiągnięcia sportowe z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w świecie VUCA. Michał Wołoszański, Partner Zarządzający naszej kancelarii, oczywiście nie zmarnował okazji, aby przedyskutować różne punkty widzenia tego interesującego tematu z innymi uczestnikami panelu.

  Spośród wszystkich korzyści płynących z przynależności do Alliott Global Alliance, najbardziej cenię sobie otwartość, atmosferę wzajemnego wsparcia i więzi przyjaźni, które łączą jej członków. Dzięki temu czujemy się pewnie, pracując dla klientów w różnych jurysdykcjach na całym świecie. Wiemy, że mamy wspaniałych partnerów, którzy dadzą z siebie wszystko i wniosą do projektu swoją wartość dodaną. A dla nas z kolei to jeszcze jeden powód, by podnieść poprzeczkę jakości naszych usług jeszcze wyżej – podsumowuje Michał Wołoszański.

  W przerwach i wieczorami aktywne dyskusje biznesowe płynnie przechodziły w bardziej swobodne rozmowy na tle pięknej panoramy Budapesztu. W takiej atmosferze wszystkie lody pękłyby momentalnie. Jednak jedynym lodem, który można było zobaczyć na tej konferencji, był ten podawany w kieliszkach do koktajli.

  O Alliott Global Alliance

  Alliott Global Alliance, założona w 1979 roku zrzesza ponad 210 firm członkowskich w ponad 95 krajach i jest międzynarodowym stowarzyszeniem niezależnych firm prawniczych, księgowych i doradczych, współpracujących ze sobą na całym świecie.

  Kancelaria Wołoszański i Wspólnicy ma zaszczyt być członkiem Alliott Global Alliance jako jedyna kancelaria prawna w Polsce.

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Dowiedz się więcej o innych konferencjach, w których uczestniczyliśmy w ubiegłym roku, takich jak Regionalna Europejska Konferencja na Malcie i Spotkanie z firmami partnerskimi z Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii w Dubaju. .

  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z naszego członkostwa w Alliott Global Alliance.